Passagierslijst vermist vliegtuig klopt niet

8 maart 2014 - 17:19

KUALA LUMPUR - Er is zaterdag onduidelijkheid ontstaan over de passagierslijst van het vermiste vliegtuig van Malaysia Airlines. Het Italiaanse ministerie van Buitenlandse Zaken liet weten dat er geen Italianen aan boord waren, terwijl er wel eentje op de lijst stond. Een Oostenrijker die op de lijst staat is veilig in zijn thuisland.

Van de Oostenrijker is het paspoort 2 jaar geleden gestolen, liet de minister van Buitenlandse Zaken weten. Aan boord van vlucht MH370 waren 239 mensen, onder wie 150 Chinezen en een 50-jarige Nederlandse vrouw.

De Boeing 777 zou in de nacht van vrijdag op zaterdag van Kuala Lumpur naar Beijing vliegen, maar boven Noord-Vietnam verdween het van de radar. Hulpdiensten van verschillende landen zijn nog op zoek naar het vliegtuig.

(c) ANP

Copyright Reismedia BV 2025 - Cookieinstellingen