
Bonaire International Airport krijgt een rechtstreekse verbinding met La Isabela International Airport bij Santo Domingo. De Dominicaanse luchtvaartmaatschappij Air Century gaat in juni op de route van start, en mikt zowel op toeristen als eilandbewoners.
Vanaf 18 juni wordt er elke woensdag op en neer gevlogen tussen Bonaire en de Dominicaanse Republiek. Dat gebeurt met een Bombardier CRJ200, die plaats biedt aan 50 passagiers.
“We hopen dat met de concurrerende tarieven van Air Century deze service zal bijdragen aan betaalbare regionale connectiviteit, waardoor reizen naar de Dominicaanse Republiek voor vakanties of familiebezoeken toegankelijker wordt voor onze gemeenschap”, zegt Maarten van der Scheer, de Nederlandse topman van Bonaire International Airport.