
China Eastern Airlines heeft een grote bestelling geplaatst bij Airbus. De Chinese luchtvaartmaatschappij wil 101 vliegtuigen uit de A320neo-serie aanschaffen om de vloot te vernieuwen en verder uit te breiden. Die bestaat nu al uit bijna 700 toestellen van Airbus, Boeing en COMAC.
De order is een mooie opsteker voor Airbus, dat vorige week al een order voor honderd vliegtuigen van leasemaatschappij AerCap aan de boeken kon toevoegen.
China Eastern Airlines is één van de grootste luchtvaartmaatschappijen van China, en vliegt dagelijks naar Schiphol.
Ervaring met de A320neo-serie heeft China Eastern Airlines al: binnen de vloot bevinden zich meer dan 120 Airbus A320neo’s en circa dertig grotere A321neo’s.
Airbus bouwt haar A320neo’s en A321neo’s hoofdzakelijk in Frankrijk en Duitsland, maar heeft ook een fabriek in het Chinese Tianjin.










































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.