Egyptische order voor Russische Sukhoi Superjet

5 februari 2016 - 15:49 | Door: 
Niek Vernooij

MOSKOU - Sukhoi Civil Aircraft heeft een eerste Egyptische klant gevonden voor de Superjet 100, en hoopt de komende jaren nog tientallen vliegtuigen van dit type te verkopen in het Noord-Afrikaanse land. Moskou en Cairo hebben deze week een overeenkomst getekend voor de aanschaf van vier SSJ100-vliegtuigen die bestemd zijn voor chartermaatschappij Air Leisure. De deal omvat opties op zes extra toestellen van dit type.

Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 3,75 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.

Word nu member   Inloggen

Copyright Reismedia BV 2025 - Cookieinstellingen
Profiteer nu van 30% korting
x
Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.