Oekraïne wil hervatting burgerluchtverkeer naar Israëlisch model

11 maart 2024 - 12:15 | Door: 
Lolke van der Heide

Oekraïne is in gesprek met de autoriteiten in Europa en de Verenigde Staten over hervatting van commerciële vluchten, twee jaar na het begin van de Russische invasie. De regering in Kiev ziet Israël als het grote voorbeeld van een land in oorlog waar de luchtvaart toch doorgang kan vinden.

Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 3,75 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.

Word nu member   Inloggen

Copyright Reismedia BV 2025 - Cookieinstellingen
Profiteer nu van 30% korting
x
Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.