Lufthansa en JAT Airways intensiveren codeshare samenwerking

14 april 2005 - 2:00
FRANKFURT - Het Duitse Lufthansa en de Servische maatschappij intensiveren hun codeshare samenwerking. Vanaf 18 april plaatst Lufthansa haar vluchtnummers op vluchten van JAT Airways tussen Belgrado en Frankfurt en Belgrado en München. De twee maatschappijen hadden reeds een codeshare samenwerking waarbij Lufthansa de gezamenlijke vluchten uitvoerde op genoemde routes.

Met de codeshare hoopt Lufthansa haar klanten betere reismogelijkheden naar Servië en Montenegro te bieden. Passagiers van JAT Airways kunnen op hun beurt via München en Frankfurt weer doorreizen op het wereldwijde netwerk van Lufthansa, dat 177 bestemmingen in 73 landen omvat.

Lufthansa en JAT Airways hopen in de toekomst hun samenwerking nog verder uit te breiden, bijvoorbeeld op het gebied van IT-diensten.




Copyright Reismedia BV 2025 - Cookieinstellingen
Profiteer nu van 30% korting
x
Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.