
MIAMI - American Airlines begint in december van dit jaar met een non-stop verbinding tussen Los Angeles en Sydney. De route is een aanvulling op de vluchten die partnermaatschappij Qantas uit Australië al tussen beide steden onderhoudt. American zal op de dagelijkse route de Boeing 777-300ER inzetten. Qantas kondigde tegelijkertijd de start van een route naar San Francisco aan.
Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 5,45 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.
Word nu member Inloggen









































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.