Gulf Air start lijndienst naar Kuala Lumpur

Gulf Air Boeing 787-9
16 december 2019 - 14:14 | Door: 
Klaas-Jan van Woerkom
| Foto: Gulf Air

MANAMA - Gulf Air start in juli 2020 een lijndienst tussen Manama en Kuala Lumpur. De luchtvaartmaatschappij uit Bahrein vliegt de Maleisische hoofdstad dagelijks aan met een Boeing 787-9 Dreamliner. 

Op dit moment beschikt Gulf Air over zeven Dreamliners, die worden ingezet om het internationale netwerk uit te bouwen. De luchtvaartmaatschappij wil, net als concurrenten in omliggende landen, op thuisbasis Manama een knooppunt zijn voor verkeer tussen Europa en Azië.

Copyright Reismedia BV 2025 - Cookieinstellingen
Profiteer nu van 30% korting
x
Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.