
LUXEMBURG - De Luxemburgse luchtvaartmaatschappij Luxair laat reizigers vanaf nu tegen betaling een zitplaats uitkiezen. Dat blijft gratis vanaf 24 uur voor vertrek, maar wie al eerder zelf een stoel wil selecteren betaalt daarvoor acht euro per enkele reis.
De heffing geldt alleen voor reizigers met een Fly Classic of Fly Plus-ticket; passagiers die het Fly Flex tarief boeken zijn daarvan gevrijwaard. Ook frequent flyers met een Senator-status in het Miles & More-programma en HON Circle-leden betalen voor een standaard zitplaats niets extra.
Dat geldt wel voor stoelen met meer beenruimte, zoals bij de nooduitgang. Die kost 25 euro per enkele reis extra.









































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.