![Foto (c) Aerion](https://luchtvaartnieuws.nl/sites/default/files/styles/voorpagina_artikel_links_lvn/public/website_633x300/slider-technologie/aerion-supersoniccaerion-1289.png?itok=AS3ugxvB)
RENO - Plannen voor de ontwikkeling van de nieuwe Aerion AS3, die een snelheid moet kunnen halen van meer dan Mach 4 (4.900 kilometer per uur), zijn onthuld. Binnen tien jaar moet de AS3 als verkeersvliegtuig dienstdoen, en het supersonische vliegen doen herleven. Daarmee moeten voor het eerst sinds 2003 - toen de Concorde het veld moest ruimen - supersonische passagiersvluchten mogelijk worden.
Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 3,75 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.
Word nu member Inloggen