
MEXICO-STAD - Vijftig kilometer ten noorden van Mexico-Stad is eerder deze week een nieuwe luchthaven ingehuldigd. Felipe Ángeles International Airport (AIFA) is bedoeld om de bestaande overvolle luchthaven Benito Juarez International te ontlasten. Druk is het op de nieuwe luchthaven nog allerminst, ondanks dat het vliegverkeer zich grotendeels heeft hersteld van de coronapandemie.
Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 5,45 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.
Word nu member Inloggen









































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.