Twee nieuwe Boeing 737-800's voor Transavia

2 april 2013 - 14:55

SCHIPHOL-OOST - Transavia neemt twee nieuwe Boeing 737-800's af bij leasemaatschappij Air Lease Corporation. Het gaat hierbij om lange termijn leasecontracten voor de Nederlandse tak van het dochterbedrijf van Air France-KLM. De toestellen worden in april 2015 en april 2016 geleverd.

Transavia neemt al deze week een gloednieuwe Boeing 737-800 in ontvangst. Het gaat om een toestel dat het dochterbedrijf van Air France-KLM zelf bij Boeing heeft besteld. In totaal vliegt Transavia deze zomer met 35 vliegtuigen, meldt een woordvoerster van Transavia aan Luchtvaartnieuws.nl.

"Daarbij gaat het om dertig eigen vliegtuigen plus vijf toestellen die gedurende het zomerseizoen op basis van tijdelijke lease worden ingezet", meldt Maureen Sluiter. Omdat er ook oudere toestellen worden verkocht blijft het formaat van de basisvloot gelijk.

Van onze redactie

Copyright Reismedia BV 2025 - Cookieinstellingen