![Foto (c) Lufthansa Lufthansa 787-9 Frankfurt](https://luchtvaartnieuws.nl/sites/default/files/styles/voorpagina_artikel_links_lvn/public/website_633x300/slider-overig/787-9-frankfurtclufthansa-1200.jpg?itok=RybL34mA)
De CEO van Lufthansa, Carsten Spohr, heeft in een vraaggesprek de vertraagde oplevering van Boeing-vliegtuigen “zeer ergerlijk” genoemd. Het Duitse concern heeft Boeing 777-9’s en Boeing 787-9’s besteld, maar moet veel langer wachten op de toestellen dan oorspronkelijk was gepland, door aanhoudende problemen met de productie bij de fabrikant.
Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 3,75 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.
Word nu member Inloggen