
De aangekondigde werkonderbrekingen en stiptheidsacties van de beveiligers van Securitas, I-SEC en Trigion op Schiphol hebben naar verwachting een beperkte impact op reizigers. Dat zegt Frank Radstake, directeur van de ANVR. Wel vreest hij dat de acties vervelend kunnen uitpakken voor reizigers en dat zij daardoor mogelijk hun vlucht missen.
Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 5,45 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.
Word nu member Inloggen









































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.