American Airlines in Europa voorlopig alleen naar Londen

American 787
13 maart 2020 - 10:59 | Door: 
Niek Vernooij

FORT WORTH - American Airlines is genoodzaakt een groot aantal trans-Atlantische lijndiensten tijdelijk te staken als gevolg van de Amerikaanse maatregelen om het coronavirus in te dammen. Vluchten op in totaal zeventien routes komen tot 7 mei te vervallen, zo meldt ’s werelds grootste luchtvaartmaatschappij. Alleen naar Londen blijft American vliegen.

Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 3,75 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.

Word nu member   Inloggen

Copyright Reismedia BV 2025 - Cookieinstellingen
Profiteer nu van 30% korting
x
Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.